کروئلا با بازی اما استون

فیلم لایو اکشن کمپانی دیزنی با نام «کروئلا»، درجه سنی PG-13 را دریافت کرد.

طبق گزارش‌های منتشر شده، به این فیلم درجه سنی PG-13 داده شده که برای فیلم‌های تولیدی کمپانی دیزنی بسیار نادر است. اما استون (Emma Stone) در این فیلم نقش کاراکتر استلا را دارد که طرفداران این کاراکتر را پیش از این نیز، در نقش منفی اصلی فیلم کمدی و ماجراجویانه سال ۱۹۹۶ کمپانی دیزنی با عنوان ۱۰۱ Dalmatians مشاهده کرده‌اند. این کاراکتر کروئلا دویل (Cruella de Vil) نام دارد.

داستان فیلم Cruella در دهه ۱۹۷۰ در شهر لندن جریان دارد و به ماجراهای کاراکتر کروئلا دویل و پیشینه داستانی‌ او پرداخته است. علاوه بر اما استون، اما تامپسون (Emma Thompson) در نقش رئیس استلا یعنی بارونس ون هلمن و پاول والتر هوزر (Paul Walter Hauser) و جوئل فرای (Joel Fry) در نقش نوکران گوش به فرمان کروئلا در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند

کروئلا هم اکنون در وبسایت بین تو در دسترس شما همراه عزیز قرار دارد

براساس گزارش منتشر شده توسط وب‌سایت Forbes، سایت FilmRating.com فیلم Cruella را با درجه سنی PG-13 لیست کرده است. علت داده شدن درجه سنی PG-13 به این فیلم، وجود مقداری صحنه‌های خشن و عنصر‌هایی نامناسب در آن بوده است. این درجه سنی را انجمن تصاویر متحرک آمریکا که از سیستم درجه‌بندی فیلم‌ها در ایالات متحده، برای درجه‌بندی فیلم‌ها بر اساس محتوای آن‌ها استفاده می‌کند برای این فیلم صادر کرده است.

نظرات 0 در انتظار بررسی 0 تایید شده

آدرس ایمیل شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.